32 (Final) |
Gidgalang Kuuyas Naay vs.
Unity Christian
|
71 -
74 |
Sat Mar 9 |
12:30 PM |
LEC Arena Bowl |
|
FINAL |
Game Sheet |
27 (11th/12th) |
Duncan Christian vs.
Ecole Gabrielle-Roy
|
64 -
74 |
Sat Mar 9 |
11:00 AM |
LEC East Court |
|
FINAL |
Game Sheet |
30 (5th/6th) |
St. John's School vs.
King David
|
0 -
0 |
Sat Mar 9 |
10:00 AM |
LEC Centre Court |
|
FINAL |
N/A |
26 (13th/14th) |
Cedars Christian vs.
Campbell River Christian
|
68 -
62 |
Sat Mar 9 |
9:00 AM |
LEC East Court |
|
FINAL |
Game Sheet |
31 (3rd/4th) |
Maple Ridge Christian vs.
St. Ann's Academy
|
71 -
85 |
Sat Mar 9 |
8:45 AM |
LEC Arena Bowl |
|
FINAL |
Game Sheet |
28 (9th/10th) |
Brookes Westshore vs.
Osoyoos
|
49 -
54 (OT) |
Sat Mar 9 |
8:30 AM |
LEC South Court |
|
FINAL(OT) |
Game Sheet |
29 (7th/8th) |
Similkameen vs.
Golden
|
79 -
57 |
Sat Mar 9 |
8:30 AM |
LEC Centre Court |
|
FINAL |
Game Sheet |
22 |
Osoyoos vs.
Ecole Gabrielle-Roy
|
67 -
48 |
Fri Mar 8 |
8:45 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
25 (15th/16th) |
McBride vs.
Fort St. James
|
57 -
66 |
Fri Mar 8 |
8:45 PM |
LEC East Court |
|
FINAL |
Game Sheet |
21 |
Duncan Christian vs.
Brookes Westshore
|
57 -
68 |
Fri Mar 8 |
7:00 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
24 (Semi-Final) |
St. Ann's Academy vs.
Unity Christian
|
63 -
77 |
Fri Mar 8 |
5:15 PM |
LEC Centre Court |
|
FINAL |
Game Sheet |
23 (Semi-Final) |
Gidgalang Kuuyas Naay vs.
Maple Ridge Christian
|
72 -
71 |
Fri Mar 8 |
3:30 PM |
LEC Centre Court |
|
FINAL |
Game Sheet |
20 |
King David vs.
Golden
|
62 -
61 |
Fri Mar 8 |
1:45 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
19 |
St. John's School vs.
Similkameen
|
88 -
66 |
Fri Mar 8 |
12:00 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
18 |
McBride vs.
Cedars Christian
|
73 -
84 |
Fri Mar 8 |
10:15 AM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
17 |
Campbell River Christian vs.
Fort St. James
|
74 -
65 |
Fri Mar 8 |
8:30 AM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
16 (Quarter-Final) |
Golden vs.
Unity Christian
|
42 -
94 |
Thu Mar 7 |
8:45 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
15 (Quarter-Final) |
King David vs.
St. Ann's Academy
|
67 -
77 |
Thu Mar 7 |
7:00 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
14 (Quarter-Final) |
Gidgalang Kuuyas Naay vs.
St. John's School
|
79 -
72 |
Thu Mar 7 |
5:15 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
13 (Quarter-Final) |
Similkameen vs.
Maple Ridge Christian
|
68 -
87 |
Thu Mar 7 |
3:30 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
12 |
Ecole Gabrielle-Roy vs.
Fort St. James
|
64 -
61 |
Thu Mar 7 |
1:45 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
11 |
Osoyoos vs.
Campbell River Christian
|
72 -
51 |
Thu Mar 7 |
12:00 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
10 |
Cedars Christian vs.
Brookes Westshore
|
61 -
66 |
Thu Mar 7 |
10:15 AM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
9 |
Duncan Christian vs.
McBride
|
85 -
65 |
Thu Mar 7 |
8:30 AM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
8 |
Fort St. James vs.
Unity Christian
|
37 -
78 |
Wed Mar 6 |
7:45 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
7 |
Ecole Gabrielle-Roy vs.
Golden
|
52 -
53 |
Wed Mar 6 |
6:15 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
6 |
Campbell River Christian vs.
St. Ann's Academy
|
47 -
84 |
Wed Mar 6 |
4:30 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
5 |
Osoyoos vs.
King David
|
43 -
67 |
Wed Mar 6 |
3:00 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
4 |
Duncan Christian vs.
Gidgalang Kuuyas Naay
|
64 -
83 |
Wed Mar 6 |
1:15 PM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |
3 |
McBride vs.
St. John's School
|
67 -
113 |
Wed Mar 6 |
11:45 AM |
LEC Fieldhouse |
|
FINAL |
Game Sheet |