31 |
Valleyview vs. Heritage Woods
|
30 -
48 |
Fri Mar 3 |
10:00 AM |
Peter Ewart |
|
Game Sheet |
FINAL |
32 |
Lord Tweedsmuir vs. Yale
|
43 -
49 |
Fri Mar 3 |
10:00 AM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
33 |
Sir Alexander Mackenzie vs. Fleetwood Park
|
51 -
58 |
Fri Mar 3 |
11:30 AM |
Peter Ewart |
|
Game Sheet |
FINAL |
35 |
Riverside vs. G.W. Graham
|
40 -
47 |
Fri Mar 3 |
11:30 AM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
34 |
Royal Bay vs. Duchess Park
|
33 -
49 |
Fri Mar 3 |
1:00 PM |
Peter Ewart |
|
Game Sheet |
FINAL |
36 |
Vernon vs. Crofton House
|
50 -
46 |
Fri Mar 3 |
1:00 PM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
37 |
St. Michaels University School vs. Britannia
|
49 -
37 |
Fri Mar 3 |
2:30 PM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
39 (Semi-Final) |
Argyle vs. Oak Bay
|
33 -
42 |
Fri Mar 3 |
3:00 PM |
LEC Centre Court |
|
Game Sheet |
FINAL |
38 |
Handsworth vs. South Delta
|
40 -
32 |
Fri Mar 3 |
4:00 PM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
40 (Semi-Final |
Brookswood vs. M.E.I.
|
52 -
33 |
Fri Mar 3 |
4:30 PM |
LEC Centre Court |
|
Game Sheet |
FINAL |
42 (21th/22nd Place) |
Heritage Woods vs. J.L. Jackson
|
41 -
40 |
Fri Mar 3 |
5:30 PM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
41 (23rd/24th Place) |
Valleyview vs. St. Thomas More Collegiate
|
37 -
34 |
Fri Mar 3 |
7:00 PM |
Peter Ewart |
|
Game Sheet |
FINAL |
45 (15th/16th Place) |
Royal Bay vs. Sir Alexander Mackenzie
|
52 -
60 |
Fri Mar 3 |
7:00 PM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
43 (19th/20th Place) |
Crofton House vs. Riverside
|
35 -
25 |
Fri Mar 3 |
8:30 PM |
Peter Ewart |
|
Game Sheet |
FINAL |
44 (17th/18th Place) |
Vernon vs. G.W. Graham
|
42 -
46 |
Fri Mar 3 |
8:30 PM |
R.E. Mountain |
|
Game Sheet |
FINAL |
46 (13th/14th Place) |
Duchess Park vs. Fleetwood Park
|
42 -
43 |
Sat Mar 4 |
8:30 AM |
LEC East Court |
|
Game Sheet |
FINAL |
49 (7th/8th Place) |
Lord Tweedsmuir vs. Holy Cross
|
48 -
57 |
Sat Mar 4 |
8:30 AM |
LEC Fieldhouse |
|
Game Sheet |
FINAL |
50 (5th/6th Place) |
Yale vs. Okanagan Mission
|
42 -
32 |
Sat Mar 4 |
8:30 AM |
LEC Centre Court |
|
Game Sheet |
FINAL |
51 (3rd/4th Place) |
M.E.I. vs. Argyle
|
60 -
43 |
Sat Mar 4 |
8:30 AM |
LEC South Court |
|
|
FINAL |
47 (11th/12th Place) |
South Delta vs. Britannia
|
51 -
47 |
Sat Mar 4 |
9:45 AM |
LEC Fieldhouse |
|
|
FINAL |
48 (9th/10th Place) |
Handsworth vs. St. Michaels University School
|
45 -
36 |
Sat Mar 4 |
10:00 AM |
LEC Centre Court |
|
Game Sheet |
FINAL |
52 (Final) |
Brookswood vs. Oak Bay
|
49 -
36 |
Sat Mar 4 |
1:15 PM |
LEC Centre Court |
|
Game Sheet |
FINAL |