1 |
St. Patrick vs. Sir Charles Tupper
|
41 -
68 |
Sat Feb 24 |
8:30 AM |
Centre Court |
|
|
FINAL |
2 |
Burnaby Mountain vs. Heritage Woods
|
53 -
41 |
Sat Feb 24 |
8:30 AM |
East Court |
|
|
FINAL |
3 |
Tamanawis vs. Kelowna
|
37 -
45 |
Sat Feb 24 |
8:30 AM |
South Court |
|
|
FINAL |
4 |
Belmont vs. Centennial
|
50 -
45 |
Sat Feb 24 |
8:30 AM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
5 |
Duchess Park vs. Burnaby South
|
42 -
62 |
Sat Feb 24 |
10:00 AM |
Centre Court |
|
|
FINAL |
6 |
Guildford Park vs. Vernon
|
36 -
52 |
Sat Feb 24 |
10:00 AM |
East Court |
|
|
FINAL |
7 |
Westsyde vs. Lord Tweedsmuir
|
44 -
63 |
Sat Feb 24 |
10:00 AM |
South Court |
|
|
FINAL |
8 |
G.W. Graham vs. Oak Bay
|
62 -
23 |
Sat Feb 24 |
10:00 AM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
9 |
Terry Fox vs. G.P. Vanier
|
58 -
22 |
Sat Feb 24 |
11:30 AM |
Centre Court |
|
|
FINAL |
10 |
A.R. MacNeill vs. Seaquam
|
32 -
48 |
Sat Feb 24 |
11:30 AM |
East Court |
|
|
FINAL |
11 |
R.E. Mountain vs. Vancouver College
|
40 -
71 |
Sat Feb 24 |
11:30 AM |
South Court |
|
|
FINAL |
12 |
Fleetwood Park vs. Mount Boucherie
|
53 -
35 |
Sat Feb 24 |
11:30 AM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
13 |
Lord Byng vs. St. George's
|
45 -
53 |
Sat Feb 24 |
1:00 PM |
Centre Court |
|
|
FINAL |
14 |
Claremont vs. Abbotsford Senior
|
42 -
50 |
Sat Feb 24 |
1:00 PM |
East Court |
|
|
FINAL |
15 |
Brookswood vs. Handsworth
|
49 -
66 |
Sat Feb 24 |
1:00 PM |
South Court |
|
|
FINAL |
16 |
John Oliver vs. Dawson Creek
|
54 -
51 |
Sat Feb 24 |
1:00 PM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
17 |
Centennial vs. Tamanawis
|
51 -
37 |
Sat Feb 24 |
2:30 PM |
Centre Court |
|
|
FINAL |
18 |
Oak Bay vs. Westsyde
|
47 -
57 |
Sat Feb 24 |
2:30 PM |
East Court |
|
|
FINAL |
19 |
Guildford Park vs. Duchess Park
|
59 -
53 |
Sat Feb 24 |
2:30 PM |
South Court |
|
|
FINAL |
20 |
Heritage Woods vs. St. Patrick
|
49 -
33 |
Sat Feb 24 |
2:30 PM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
21 |
G.P. Vanier vs. A.R. MacNeill
|
47 -
44 |
Sat Feb 24 |
4:00 PM |
East Court |
|
|
FINAL |
22 |
Burnaby Mountain vs. Sir Charles Tupper
|
41 -
54 |
Sat Feb 24 |
4:00 PM |
South Court |
|
|
FINAL |
23 |
Belmont vs. Kelowna
|
53 -
42 |
Sat Feb 24 |
4:00 PM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
24 |
Mount Boucherie vs. R.E. Mountain
|
76 -
41 |
Sat Feb 24 |
5:30 PM |
East Court |
|
|
FINAL |
25 |
Vernon vs. Burnaby South
|
46 -
36 |
Sat Feb 24 |
5:30 PM |
South Court |
|
|
FINAL |
26 |
G.W. Graham vs. Lord Tweedsmuir
|
52 -
68 |
Sat Feb 24 |
5:30 PM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
27 |
Claremont vs. Lord Byng
|
62 -
69 |
Sat Feb 24 |
7:00 PM |
East Court |
|
|
FINAL |
28 |
Terry Fox vs. Seaquam
|
44 -
55 |
Sat Feb 24 |
7:00 PM |
South Court |
|
|
FINAL |
29 |
Fleetwood Park vs. Vancouver College
|
42 -
58 |
Sat Feb 24 |
7:00 PM |
Fieldhouse |
|
|
FINAL |
30 |
Dawson Creek vs. Brookswood
|
58 -
56 |
Sat Feb 24 |
8:30 PM |
East Court |
|
|
FINAL |